Firma Ceres International Sp. z o.o. powstała w 1998 roku, z założenia jako firma specjalizująca się w produkcji podłoży na bazie włókna kokosowego. W związku z powyższym niezbędne okazało się posiadanie odpowiedniego zaplecza, aby produkcja spełniała wszystkie normy jakościowe i wymagania stawiane przez klientów.

Na miejsce ulokowania zakładu została wybrana miejscowość PYZDRY w województwie wielkopolskim.

 

Dokonane inwestycje pozwalają nam na oczyszczanie i usuwanie kompleksu sorpcyjnego z włókna kokosowego. Procesy te niezbędne do wykorzystywania tego niezastąpionego materiału jako podłoża lub jako jednego ze składników produkowanych przez nas substratów.

 

 

Nieustannie unowocześniając nasz park maszynowy, na dzień dzisiejszy możemy zaoferować takie produkty jak:

  • wszelkiego rodzaju gotowe podłoża pakowane w worki lub opakowania typu Big-bag,
  • maty kokosowe CERES KOKOPAK®,
  • doniczki do ukorzeniania typu PAPER-POT®.

Dzięki bezpośrednim zakupom wszystkich składników z takich krajów jak Indie, Sri Lanka, Belgia, Holandia, Łotwa, Białoruś, Czechy, Polska i stałej współpracy z naszymi dostawcami gwarantujemy najwyższą jakość produkowanych podłoży w bardzo dobrej cenie.

 

Posiadając profesjonalne rozeznanie rynku w całej Europie i dostęp do wszelkich nowych technologii produkcji, a także wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu naszych klientów poza podstawową działalnością, jaką jest produkcja podłoży, stworzyliśmy w firmie część noszącą nazwę CERES-HANDEL, która składa się z trzech działów:

  • materiały i środki do produkcji,
  • maszyny i urządzenia dla ogrodnictwa,
  • technika szklarniowa.
 

 

 

Mamy nadzieję, że współpraca z naszą wykwalifikowaną kadrą będzie dla Państwa przyjemnością, sposób obsługi potwierdzi nasz profesjonalizm, a zadowolenie z zakupionych w firmie Ceres International Sp. z o.o. produktów przekona Państwa do nas na długie lata.