O nas

Dlaczego warto wybrać firmę Ceres?

  • Działamy na rynku ogrodniczym od 20 lat. Nasza jakość jest znana. Teraz nabieramy rozpędu, dzielimy się z Tobą naszą wiedzą, służymy radą. Wszystko dla ciągłego rozwoju, doskonalenia oferowanych produktów i budowania coraz lepszej relacji z klientem.
  • W Ceres przygotujemy dla Ciebie podłoża własnej produkcji - dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Dzięki bezpośrednim zakupom składników z takich krajów jak Sri Lanka, Ukraina, Białoruś i stałej współpracy z naszymi dostawcami gwarantujemy najwyższą jakość produkowanych podłoży w bardzo dobrej cenie.
  • Posiadamy autorską technologię oczyszczania włókna kokosowego, importowanego ze Sri Lanki, dzięki której dostarczamy w pełni naturalny substrat wielu producentom w naszym kraju. Osiągnęliśmy jakość odpowiadającą holenderskiej normie RHP.
  • Jeśli masz szkółkę, plantację owoców miękkich, warzyw lub kwiatów - u nas zaopatrzysz się praktycznie we wszystko, co potrzebne do prowadzenia Twojego biznesu przy zoptymalizowanych kosztach.
  • Nasi eksperci pomogą Ci dobrać odpowiednią maszynę, zaopatrzyć szklarnię, jak również dostarczą informacji i podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem.

Wszystko co robimy, robimy dla ogrodnictwa.

O nas

Działamy na rynku ogrodniczym od 20 lat. Nasza jakość jest znana. Teraz nabieramy rozpędu, dzielimy się z Tobą naszą wiedzą, służymy radą. Wszystko dla ciągłego rozwoju, doskonalenia oferowanych produktów i budowania coraz lepszej relacji z klientem.W Ceres przygotujemy dla Ciebie podłoża własnej produkcji - dokładnie takie, jakich potrzebujesz. Dzięki bezpośrednim zakupom składników z takich krajów jak Sri Lanka, Ukraina, Białoruś i stałej współpracy z naszymi dostawcami gwarantujemy najwyższą jakość produkowanych podłoży w bardzo dobrej cenie.Posiadamy autorską technologię oczyszczania włókna kokosowego, importowanego ze Sri Lanki i Indii, dzięki której dostarczamy w pełni naturalny substrat wielu producentom w naszym kraju. Osiągnęliśmy jakość odpowiadającą holenderskiej normie RHP.Jeśli masz szkółkę, plantację owoców miękkich, warzyw lub kwiatów - u nas zaopatrzysz się praktycznie we wszystko, co potrzebne do prowadzenia Twojego biznesu przy zoptymalizowanych kosztach.Nasi eksperci pomogą Ci dobrać odpowiednią maszynę, zaopatrzyć szklarnię, jak również dostarczą informacji i podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem.

Krótka historia firmy

Historia rozpoczęła się od spotkania dwóch osobowości Macieja Juchacza i Patricka Van Ooteghem. Z fascynacji nowoczesną technologią i ogrodnictwem zrodziła się w roku 1998 roku firma Ceres i od początku postawiła na nowoczesną i ekologiczną technologię produkcji podłoży na bazie włókna kokosowego. Podjęte przez wspólników inwestycje pozwoliły na oczyszczanie i usuwanie kompleksu sorpcyjnego z włókna kokosowego, co jest konieczne do wykorzystywania tego niezastąpionego materiału jako podłoża lub jako jednego ze składników produkowanych substratów. Ceres zaopatruje polskich ogrodników i plantatorów w produkowane przez siebie podłoża i związane z tym produkty takie jak paper poty już od dwudziestu lat. Rozwija się również na Ukrainie, eksportuje do krajów wschodniej, środkowej i zachodniej Europy. W 2018 wzbogaciliśmy swój park maszynowy o kolejną linię produkcyjną, by sprostać rosnącym zamówieniom klientów, których liczba pomnaża się, gdyż technologia oparta o włókno kokosowe znajduje coraz więcej przekonanych nabywców.

Certyfikaty i wyróżnienia

Nagroda Gazela Biznesu od Pulsu Biznesu - w kategorii dynamicznie rozwijających się średnich przedsiębiorstw

ceres-Nagroda-Gazela-Biznesu-Pulsu-Biznesu

Nagroda specjalna Międzynarodowej Wystawy ZIELEŃ TO ŻYCIE za wieloletnie, współtworzenie marki

ceres-Wystawy-zieleń-to-życie

Dostawcy

Lista naszych dostawców to najlepsze, sprawdzone marki z całego świata.

ceres-nasi-dostawcy ceres-nasi-dostawcy

Regulamin sprzedaży i polityka prywatności

Regulamin dotyczy transakcji dokonywanych w obszarze b2b, dotyczy zatem przedsiębiorstw a nie indywidualnych konsumentów.

Subscribe to our Newsletter

Interesują Cię nowości w branży ogrodniczej i chcesz mieć dostęp do wyjątkowych promocji? Zapisz się do naszego newslettera by być na bieżąco!