• Ceres
  • /
  • Uprawa hydroponiczna sałaty i ziół

Uprawa hydroponiczna sałaty i ziół

18 marca 2020

Konferencja poświęcona uprawie hydroponicznej

Zapraszamy Państwa na Pierwszą Konferencje Firmy Ceres poświęconą w całości uprawie hydroponicznej w trakcie której zostaną przedstawione szczegółowe informacje na temat uprawy sałaty i ziół w warunkach bezglebowych.

Sałata należy do roślin, które szczególnie dobrze rosną w wodzie. Jak zapewnić odpowiednią jakość wody? W jaki sposób wydajnie nawadniać rośliny? Jakie nawozy należy zastosować, aby odpowiednio odżywiać rośliny? Nasiona jakich odmian najlepiej nadają się do uprawy hydroponicznej? Dlaczego podłoża kokosowe są ważne w produkcji rozsady? Jak opłacalnie doświetlać rośliny? W jaki sposób, chronić rośliny przed grzybami i bakteriami, bez wykorzystania chemicznych środków ochrony roślin? Na te i inne pytania odpowiedzą specjaliści z całej Europy, podczas konferencji poświęconej w całości uprawie hydroponicznej.

Wstęp wolny.

18.03.2020 r.

-

Hotel Szafran, Węgierki

CZYM JEST HYDROPONIKA?

Hydroponika to najpopularniejsza forma uprawy roślin, wśród upraw bezglebowych. Ta alternatywa do upraw konwencjonalnych charakteryzuje się m. in. mniejszym zużyciem wody w przeliczeniu na jedną roślinę. Dzięki uprawie roślin w wodzie, możliwe jest bardziej opłacalne wykorzystanie kosztownej powierzchni szklarni. Nawożenie roślin w uprawie hydroponicznej jest łatwiejsze i bardziej wydajne, w stosunku do upraw roślin w glebie. Precyzyjne sterowanie ilością wody, soli mineralnych oraz światła pozwala uzyskać wyrównany plon wysokiej jakości handlowej.

Formularz zgłoszeniowy

Nasi partnerzy

Patronat medialny

Skontaktuj się z nami

W razie problemów, prosimy o kontakt.

Ceres International sp. z o.o.
ul. Polna 29, 62-310 Pyzdry
tel./fax +48 63 276 83 10, +48 789 034 834
fax +48 63 276 84 12
e-mail: info@ceres.pl