• Ceres
  • /
  • Uprawa hydroponiczna sałaty i ziół

Uprawa hydroponiczna sałaty i ziół

odwołana - poinformujemy o nowym terminie

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że ze względu na bezpieczeństwo nas wszystkich oraz brak możliwości dojazdu prelegentów z zagranicy jesteśmy zmuszeni podjąć decyzję o odwołaniu Konferencji Hydroponicznej, która miała odbyć 18 marca 2020 w Hotelu Węgierki w Węgierkach.

W trosce o zdrowie, ale także w poczuciu odpowiedzialności ? nie chcemy stwarzać zagrożenia zakażeniem i rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 ? mamy nadzieję, że podjęta przez nas decyzja zostanie przyjęta ze zrozumieniem.

O nowym terminie spotkania będziemy informować na bieżąco.

Konferencja poświęcona uprawie hydroponicznej

Zapraszamy Państwa na Pierwszą Konferencje Firmy Ceres poświęconą w całości uprawie hydroponicznej w trakcie której zostaną przedstawione szczegółowe informacje na temat uprawy sałaty i ziół w warunkach bezglebowych.

Sałata należy do roślin, które szczególnie dobrze rosną w wodzie. Jak zapewnić odpowiednią jakość wody? W jaki sposób wydajnie nawadniać rośliny? Jakie nawozy należy zastosować, aby odpowiednio odżywiać rośliny? Nasiona jakich odmian najlepiej nadają się do uprawy hydroponicznej? Dlaczego podłoża kokosowe są ważne w produkcji rozsady? Jak opłacalnie doświetlać rośliny? W jaki sposób, chronić rośliny przed grzybami i bakteriami, bez wykorzystania chemicznych środków ochrony roślin? Na te i inne pytania odpowiedzą specjaliści z całej Europy, podczas konferencji poświęconej w całości uprawie hydroponicznej.

Wstęp wolny.

Poinformujemy o nowym terminie

-

Hotel Węgierki, ul. Lipowa 11, Węgierki

Hydroponic conferences

Ceres International is pleased to invite you to the first hydroponic conferences. During this event, detailed information will be provided on growing lettuce and herbs in soilless conditions.

Lettuce is a plant that grows well in water. How to ensure water quality? How to water plants efficiently? What fertilizers should be used to properly nourish plants? What varieties are best suited for hydroponics? Why are coconut substrates important for seedling production? What light sources should I use to illuminate plants? How to protect plants against fungi and bacteria without using chemical plant protection products? Specialists from all over Europe will answer these and other questions during a conference devoted entirely to hydroponics.

Admission free.

We'll inform you as soon as we know the new date.

-

Węgierki Hotel, ul. Lipowa 11, Węgierki

CZYM JEST HYDROPONIKA?

Hydroponika to najpopularniejsza forma uprawy roślin, wśród upraw bezglebowych. Ta alternatywa do upraw konwencjonalnych charakteryzuje się m. in. mniejszym zużyciem wody w przeliczeniu na jedną roślinę. Dzięki uprawie roślin w wodzie, możliwe jest bardziej opłacalne wykorzystanie kosztownej powierzchni szklarni. Nawożenie roślin w uprawie hydroponicznej jest łatwiejsze i bardziej wydajne, w stosunku do upraw roślin w glebie. Precyzyjne sterowanie ilością wody, soli mineralnych oraz światła pozwala uzyskać wyrównany plon wysokiej jakości handlowej.

Sprawdź program

PO POLSKU
PO ANGIELSKU

Nasi partnerzy

Patronat medialny

Skontaktuj się z nami

W razie problemów, prosimy o kontakt.

Ceres International sp. z o.o.
ul. Polna 29, 62-310 Pyzdry
tel./fax +48 63 276 83 10, +48 789 034 834
fax +48 63 276 84 12
e-mail: info@ceres.pl
Subscribe to our Newsletter

Interesują Cię nowości w branży ogrodniczej i chcesz mieć dostęp do wyjątkowych promocji? Zapisz się do naszego newslettera by być na bieżąco!