Martin Stolze 3030

Wszechstronna maszyna dostępna w kilku opcjach: standardowej, wydłużonej XL oraz XXL. Wykorzystuje pojedynczy, podwójny lub naprzemienny system napełniania i nadaje się do doniczek o wielkości od 6 cm do 30 cm. Wydajność maszyny sięga aż do 7.800 doniczek na godzinę! Jest wyposażona w podajnik pneumatyczny oraz taśmociąg magazynujący puste doniczki.
Więcej

Demtec 3016

Doniczkarka Demtec 3016 jest dużą maszyną przeznaczoną przede wszystkim do gospodarstw szkółkarskich. Maszyna ta obsługuje doniczki okrągłe i kwadratowe w zakresie od 7 do 27 cm, ale po wyposażeniu jej w system 1by2 maksymalna średnica doniczek to aż 35 cm! Do obsługi tak pojemnych pojemników potrzeba bardzo dużo podłoża, dlatego maszyna została wyposażona w zasobnik na substrat o pojemności 3 m3. Wydajność tego modelu, w zależności od wielkości napełnianych doniczek, wynosi od około 900 do 3500 doniczek na godzinę.
Więcej

Urbinati – IM 2800

IM2800 jest doniczkarką przeznaczoną do napełniania dużych doniczek i jednoczesnego sadzenia roślin np. z odkrytym systemem korzeniowym (tzw. goły korzeń). Jest to duża maszyna dająca większe możliwości w porównaniu do modelu IM1800, zarówno pod kątem obsługiwanych doniczek jak również szybkości i wygody pracy. Doniczki podawane są ręcznie, a operator uruchamia doniczkarkę za pomocą kolana, co poprawia ergonomię pracy. Dzięki zastosowaniu stołu wibrującego podłoże w każdej doniczce może zostać zagęszczone odpowiednio do potrzeb.
Więcej

Urbinati – IA 3500

Największa i najnowocześniejsza doniczkarka z oferty Urbinati! Jest to maszyna najnowszej generacji, której praca jest całkowicie elektromechaniczna i jest sterowana z poziomu przenośnego panelu sterującego, wyposażonego w kolorowy wyświetlacz dotykowy. Maszyna ta obsługuje doniczki okrągłe i kwadratowe o średnicy od 8 do 25 cm, zapewniając przy tym świetną wydajność sięgającą do 4500 doniczek na godzinę (dotyczy doniczek o średnicy 8 cm). Maszyna jest wyposażona w pneumatyczny podajnik doniczek, który automatycznie podaje je na 8 pozycyjną karuzelę, a dzięki zasypowi o pojemności 1600 l praca jest szybka i płynna.
Więcej

Urbinati – IA 2500

Kompaktowa maszyna przeznaczona zarówno dla mniejszych jak i większych gospodarstw. Obsługuje doniczki od 8 do 24 cm średnicy, o kształcie okrągłym jak i kwadratowym. Podawanie doniczek odbywa się automatycznie przy użyciu pneumatycznego podajnika. Doniczkarka ta wyposażona jest w zasyp o pojemności 1100 l, a jej maksymalna wydajność to 2400 doniczek na godzinę.
Więcej

Urbinati – IA 2400

Mała i kompaktowa doniczkarka przeznaczona dla mniejszych lub średnich gospodarstw. Pomimo swoich niewielkich gabarytów zapewnia łatwą i wygodną pracę, a sadzenie roślin przy jej użyciu jest szybkie i sprawne. Doniczkarka ta obsługuje doniczki od 8 do 24 cm średnicy, zarówno okrągłe jak i kwadratowe. Podawanie doniczek odbywa się automatycznie przy użyciu pneumatycznego podajnika. Maszyna wyposażona jest w zasyp o pojemności 700 l, a jej maksymalna wydajność to 2400 doniczek na godzinę.
Więcej

Urbinati – IM1800

IM1800 jest doniczkarką przeznaczoną do napełniania dużych doniczek i jednoczesnego sadzenia roślin np. z odkrytym systemem korzeniowym (tzw. goły korzeń). Doniczki podawane są ręcznie, a operator uruchamia doniczkarkę za pomocą kolana, co poprawia ergonomię pracy. Dzięki zastosowaniu stołu wibrującego podłoże w każdej doniczce może zostać zagęszczone odpowiednio do potrzeb.
Więcej

Demtec SMART

Doniczkarka Demtec SMART to mobilna i najbardziej kompaktowa doniczkarka wysokiej klasy. Przeznaczona jest do napełniania doniczek okrągłych lub kwadratowych. Jest to bardzo uniwersalna maszyna, która sprawdzi się zarówno w mniejszych jak i dużych gospodarstwach. Maszyna obsługuje doniczki w rozmiarach od 7 do 23 cm, a jej wydajność sięga aż do 4500 doniczek na godzinę. Maszyna została wyposażona w precyzyjny, pneumatyczny podajnik do doniczek, a dzięki sporemu zasypowi o pojemności około 1000 l daje możliwość wydajnej pracy bez przestojów. cm
Więcej

Demtec – DT EVO2

Evo 2 to mobilna i kompaktowa maszyna do napełniania doniczek okrągłych lub kwadratowych. Doniczkarka obsługuje doniczki w rozmiarach od 6 do 27 cm. W pełni automatyczny podajnik podłoża o pojemności 2000L. Podajnik pneumatyczny doniczek, może być wyposażony w taśmociąg magazynujący. Maksymalna wydajność sięga do 4000 doniczek na godzinę.
Więcej

Demtec – DT 4016

Wydajność: od 400 do 2400 doniczek/godz. Zasyp: 3000 l. Średnice obsługiwanych doniczek: 9-40 cm.
Więcej
Subscribe to our Newsletter

Interesują Cię nowości w branży ogrodniczej i chcesz mieć dostęp do wyjątkowych promocji? Zapisz się do naszego newslettera by być na bieżąco!