Sekatory Altuna

Od momentu powstania w 1921 r. firma ALTUNA skoncentrowała większość swoich wysiłków na byciu liderem w produkcji profesjonalnych sekatorów do przycinania oraz wyznaczaniu wzorców dzięki swojej linii przemysłowej do cięcia metalu i blach. Konsekwentnie włączyliśmy teraz gamę ogrodową.

Aktualna oferta nożyc do zbioru i przycinania owoców ALTUNA zapewnia stałą pozycję w ponad 40 krajach na pięciu kontynentach. W tym nowym katalogu różne gamy produktów zostały zreorganizowane i jesteśmy pewni, że zostanie to docenione zarówno przez naszych dystrybutorów, jak i użytkowników.

Sekator Altuna 0345

 

Sekator 0345 to nożyce teleskopowe, dające możliwość cięcia na różnych wysokościach. Przeznaczony jest do cięcia drzew w tym przede wszystkim: drzew oliwnych, drzew owocowych i winorośli. W urządzeniu wykorzystano system PROFIX służący do regulacji nożyc (ze sworzniem zębatym i blokadą). Produkt został wykonany ze wzmocnionego aluminium i jest wyposażony w system obrotowy Rotary dzięki, któremu w pracę wkłada się mniej wysiłku.

Waga: 720 gr

Średnica cięcia: 35 mm

Długość ramion: od 63 do 96 cm

 

Sekator Altuna 0390-50

Sekator 0390-50 to bardzo lekkie nożyce dwuręczne, przeznaczone do precyzyjnego cięcia. Przeznaczony jest do przycinania: drzew, drzew owocowych, roślin ogrodowych oraz winorośli. Urządzenie ma opcję manualnego ustawienia rozwarcia nożyc. Sektor jest wykonany ze wzmocnionego aluminium. W urządzeniu wykorzystano system INFIX służący do regulacji z wkrętem samoblokującym i regulatorem.

Średnica cięcia: 32 mm
Waga: 695 gr
Długość: 500 mm

Sekator Altuna J430

 

Bardzo lekki sekator J430 posiada wykonane ze wzmocnionego aluminium kute aluminiowe uchwyty oraz ostrze. Przeznaczony jest do przycinania m.in. gałęzi krzewów, drzew owocowych i winorośli.
Średnica cięcia: 25 mm
Waga: 250 gr
Długość: 210 mm
Sekator J430 należy do linii Advanced. Produkty z tej linii są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, takich jak kute aluminium i stal wysokiej jakości, dla lepszej wydajności i trwałości. Mają swój własny system blokowania.

Sekator Altuna J465

 

Bardzo lekki sekator z aluminiowymi kutymi uchwytami. Przeznaczony jest do przycinania m.in. drzew i krzewów ozdobnych, drzew oliwnych, drzew i krzewów owocowych oraz winorośli. W urządzeniu wykorzystano double position system, który gwarantuje podwójną wydajność cięcia.

Średnica cięcia: 25 mm
Długość: 210 mm
Waga: 250 gr

Sekator J465 należy do linii Advanced. Produkty z tej linii są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, takich jak kute aluminium i stal wysokiej jakości, dla lepszej wydajności i trwałości. Mają swój własny system blokowania.

Sekator Altuna J466

 

Lekki sekator kowadełkowy z kutym aluminiowym uchwytem. Przeznaczony jest do przycinania: gałęzi, winorośli, drzew owocowych.
W szczególności polecany do przycinania suchych, zdrewniałych gałęzi lub pędów.

Średnica cięcia: 25 mm

Długość: 210 mm

Waga: 250 gr

Sekator J466 należy do linii Advanced. Produkty z tej linii są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, takich jak kute aluminium i stal wysokiej jakości, dla lepszej wydajności i trwałości. Mają swój własny system blokowania.

Sekator Altuna 1271 INOX

Sekator 1271 to nożyce przeznaczone do pozyskiwania sadzonek oraz zbioru owoców z nierdzewną głowicą tnącą.

Wykonany jest z włókna poliamidowego i stali nierdzewnej.

Średnica cięcia: 20 mm

Waga: 105 gr

Długość: 180 mm

Sekator Altuna 1281 INOX

 

Sekator 1281 to nożyce do pozyskiwania sadzonek oraz  zbioru owoców cytrusowych i winogron z krótkim i zakrzywionym ostrzem. Urządzenie posiada symetryczne uchwyty.

Materiały: włókno poliamidowe i stal nierdzewna.

Długość: 180 mm

Waga: 105 gr

Sekator Altuna 1270 Carbon

 

Sekator 1270 to nożyce przeznaczone do pozyskiwania sadzonek, zbioru owoców oraz cięcia winorośli. Nożyce są wykonane z wysokiej jakości stali.

Waga: 200 gr

Długość: 190 mm

Sekator Altuna 1280 Carbon

 

Sekator 1280 to nożyce przeznaczone do pozyskiwania sadzonek i do zbioru owoców cytrusowych. Sekator ten ma krótkie i zakrzywione ostrze ułatwiające zbiory. Urządzenie nadaje się również do przycinania winorośli i drzew owocowych. Nożyce są wykonane z wysokiej jakości stali.

Waga: 110 gr

Długość: 170 mm

Sekator Altuna 1290 Carbon

 

Nożyce do pozyskiwania sadzonek oraz zbioru owoców z krótkim i prostym ostrzem. Sekator 1290 jest wykonany z wysokiej jakości stali oraz może być wykorzystywany w ogrodnictwie.

Średnica cięcia: 20 mm

Długość: 170 mm

Waga: 110 gr

Sekator Altuna 6000

Sekator z włókna szklanego. Przeznaczony jest do przycinania gałęzi drzew, krzewów i drzew owocowych. Na uwagę zasługuje jego ergonomiczny kształt, który ogranicza zmęczenie w trakcie długiej pracy oraz opcja manualnego ustawienia rozwarcia nożyc. Sektor jest wykonany z teflonu i włókna poliamidowego.

Średnica cięcia: 25 mm

Waga: 194 gr

Długość: 210 mm

Sekator Altuna 5323-60

Profesjonalne nożyce z kutą głowicą tnącą, przeznaczone do przycinania gałęzi dużych drzew, drzew owocowych, drzew oliwnych i winorośli. W urządzeniu wykorzystano system PROFIX służący do regulacji nożyc (ze sworzniem zębatym i blokadą). Nożyce są wykonane ze wzmocnionego aluminium.

Średnica cięcia: 35 mm
Waga: 930 gr
Długość: 600 mm

Sekator Altuna 50-80

Profesjonalny sekator kowadełkowy z owalnymi aluminiowymi uchwytami o ergonomicznym kształcie. Urządzenie jest przeznaczone do przycinania: gałęzi dużych drzew, drzew owocowych, drzew oliwnych i winorośli. Produkt został wykonany ze wzmocnionego aluminium i jest wyposażony w system obrotowy Rotary dzięki, któremu w pracę wkłada się mniej wysiłku.

Średnica cięcia: 40 mm

Długość: 800 mm

Waga: 1175 gr

Sekator Altuna J432-22

Sekator J432 jest bardzo lekki i ma kute aluminiowe uchwyty. Przeznaczony jest do przycinania drzew, w szczególności drzew owocowych i winorośli. Na uwagę zasługuje jego ergonomiczny kształt, który ogranicza zmęczenie w trakcie długiej pracy oraz opcja manualnego ustawienia rozwarcia nożyc. Sektor jest wykonany ze wzmocnionego aluminium.

Sekator J432 należy do linii Advanced. Produkty z tej linii są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, takich jak kute aluminium i stal wysokiej jakości, dla lepszej wydajności i trwałości. Mają swój własny system blokowania.

Średnica cięcia: 25 mm
Waga: 210 gr
Długość: 210 mm

Sekator Altuna J431

Profesjonalny sekator z włókna węglowego z ergonomicznymi uchwytami (w kolorze pomarańczowym). Przeznaczony jest do przycinania m.in. drzew i krzewów ozdobnych, drzew oliwnych, drzew i krzewów owocowych oraz winorośli. W celu ergonomicznego przycinania w urządzeniu wykorzystano technologię ultra light oraz double position system, który gwarantuje podwójną wydajność cięcia.

Średnica cięcia: 35 mm

Długość: 275 mm

Waga: 370 gr

Sekator J431 należy do linii Advanced. Produkty z tej linii są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, takich jak kute aluminium i stal wysokiej jakości, dla lepszej wydajności i trwałości. Mają swój własny system blokowania.

Sekator Altuna 7000

Ergonomiczne nożyce z uchwytami z włókna szklanego. Przeznaczony jest do przycinania gałęzi drzew, krzewów i drzew owocowych. Na uwagę zasługuje jego ergonomiczny kształt, który ogranicza zmęczenie w trakcie długiej pracy oraz opcja manualnego ustawienia rozwarcia nożyc. Sektor jest wykonany z włókna poliamidowego.

Średnica cięcia: 25 mm

Waga: 235 gr

Długość: 210 mm

Sekator Altuna J469-19

Lekki sekator ze stalowymi uchwytami. Przeznaczony jest do przycinania gałęzi krzewów, drzew owocowych i winorośli. Wykonany jest ze stali wysokiej jakości.

Średnica cięcia: 25 mm

Waga: 220 gr

Długość: 190 mm

Zapytaj o produkt:

Polska Centralno - Wschodnia:

Michał Dudziński

tel. +48 600 262 555

e-mail: michal.dudzinski@ceres.pl

Polska Południowa:

Sebastian Żmudzki

tel. +48 668 828 333

e-mail: sebastian.zmudzki@ceres.pl

Polska Zachodnia:

Jagoda Iglewska

tel. +48 603 186 493

e-mail: jagoda.iglewska@ceres.pl


e-mail: info@ceres.pl

Szybki kontakt przez formularz online

Subscribe to our Newsletter

Interesują Cię nowości w branży ogrodniczej i chcesz mieć dostęp do wyjątkowych promocji? Zapisz się do naszego newslettera by być na bieżąco!