Sekatory Altuna

Od momentu powstania w 1921 r. firma ALTUNA skoncentrowała większość swoich wysiłków na byciu liderem w produkcji profesjonalnych sekatorów do przycinania oraz wyznaczaniu wzorców dzięki swojej linii przemysłowej do cięcia metalu i blach. Konsekwentnie włączyliśmy teraz gamę ogrodową.

Aktualna oferta nożyc do zbioru i przycinania owoców ALTUNA zapewnia stałą pozycję w ponad 40 krajach na pięciu kontynentach. W tym nowym katalogu różne gamy produktów zostały zreorganizowane i jesteśmy pewni, że zostanie to docenione zarówno przez naszych dystrybutorów, jak i użytkowników.

Sekator Altuna 0345

 

Sekator 0345 to nożyce teleskopowe, dające możliwość cięcia na różnych wysokościach. Przeznaczony jest do cięcia drzew w tym przede wszystkim: drzew oliwnych, drzew owocowych i winorośli. W urządzeniu wykorzystano system PROFIX służący do regulacji nożyc (ze sworzniem zębatym i blokadą). Produkt został wykonany ze wzmocnionego aluminium i jest wyposażony w system obrotowy Rotary dzięki, któremu w pracę wkłada się mniej wysiłku.

Waga: 720 gr

Średnica cięcia: 35 mm

Długość ramion: od 63 do 96 cm

Sekator Altuna 0390-50

Sekator 0390-50 to bardzo lekkie nożyce dwuręczne, przeznaczone do precyzyjnego cięcia. Przeznaczony jest do przycinania: drzew, drzew owocowych, roślin ogrodowych oraz winorośli. Urządzenie ma opcję manualnego ustawienia rozwarcia nożyc. Sektor jest wykonany ze wzmocnionego aluminium. W urządzeniu wykorzystano system INFIX służący do regulacji z wkrętem samoblokującym i regulatorem.

Średnica cięcia: 32 mm
Waga: 695 gr
Długość: 500 mm

Sekator Altuna J430

 

Bardzo lekki sekator J430 posiada wykonane ze wzmocnionego aluminium kute aluminiowe uchwyty oraz ostrze. Przeznaczony jest do przycinania m.in. gałęzi krzewów, drzew owocowych i winorośli.
Średnica cięcia: 25 mm
Waga: 250 gr
Długość: 210 mm
Sekator J430 należy do linii Advanced. Produkty z tej linii są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, takich jak kute aluminium i stal wysokiej jakości, dla lepszej wydajności i trwałości. Mają swój własny system blokowania.

Sekator Altuna J465

 

Bardzo lekki sekator z aluminiowymi kutymi uchwytami. Przeznaczony jest do przycinania m.in. drzew i krzewów ozdobnych, drzew oliwnych, drzew i krzewów owocowych oraz winorośli. W urządzeniu wykorzystano double position system, który gwarantuje podwójną wydajność cięcia.

Średnica cięcia: 25 mm
Długość: 210 mm
Waga: 250 gr

Sekator J465 należy do linii Advanced. Produkty z tej linii są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, takich jak kute aluminium i stal wysokiej jakości, dla lepszej wydajności i trwałości. Mają swój własny system blokowania.

Sekator Altuna J466

 

Lekki sekator kowadełkowy z kutym aluminiowym uchwytem. Przeznaczony jest do przycinania: gałęzi, winorośli, drzew owocowych.
W szczególności polecany do przycinania suchych, zdrewniałych gałęzi lub pędów.

Średnica cięcia: 25 mm

Długość: 210 mm

Waga: 250 gr

Sekator J466 należy do linii Advanced. Produkty z tej linii są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, takich jak kute aluminium i stal wysokiej jakości, dla lepszej wydajności i trwałości. Mają swój własny system blokowania.

Sekator Altuna 1271 INOX

Sekator 1271 to nożyce przeznaczone do pozyskiwania sadzonek oraz zbioru owoców z nierdzewną głowicą tnącą.

Wykonany jest z włókna poliamidowego i stali nierdzewnej.

Średnica cięcia: 20 mm

Waga: 105 gr

Długość: 180 mm

Sekator Altuna 1281 INOX

 

Sekator 1281 to nożyce do pozyskiwania sadzonek oraz  zbioru owoców cytrusowych i winogron z krótkim i zakrzywionym ostrzem. Urządzenie posiada symetryczne uchwyty.

Materiały: włókno poliamidowe i stal nierdzewna.

Długość: 180 mm

Waga: 105 gr

Sekator Altuna 1270 Carbon

 

Sekator 1270 to nożyce przeznaczone do pozyskiwania sadzonek, zbioru owoców oraz cięcia winorośli. Nożyce są wykonane z wysokiej jakości stali.

Waga: 200 gr

Długość: 190 mm

Sekator Altuna 1280 Carbon

 

Sekator 1280 to nożyce przeznaczone do pozyskiwania sadzonek i do zbioru owoców cytrusowych. Sekator ten ma krótkie i zakrzywione ostrze ułatwiające zbiory. Urządzenie nadaje się również do przycinania winorośli i drzew owocowych. Nożyce są wykonane z wysokiej jakości stali.

Waga: 110 gr

Długość: 170 mm

Sekator Altuna 1290 Carbon

 

Nożyce do pozyskiwania sadzonek oraz zbioru owoców z krótkim i prostym ostrzem. Sekator 1290 jest wykonany z wysokiej jakości stali oraz może być wykorzystywany w ogrodnictwie.

Średnica cięcia: 20 mm

Długość: 170 mm

Waga: 110 gr

Zapytaj o produkt:

Polska Centralno - Wschodnia:

Michał Dudziński

tel. +48 600 262 555

e-mail: michal.dudzinski@ceres.pl

Polska Południowa:

Łukasz Głuch

tel. +48 668 828 333

e-mail: lukasz.gluch@ceres.pl

Polska Zachodnia:

Bartosz Mazurczak

tel. +48 603 186 493

e-mail: bartosz.mazurczak@ceres.pl


e-mail: info@ceres.pl

Szybki kontakt przez formularz online