Sekatory Elektryczne Altuna

Przedstawiamy nową gamę elektronarzędzi od firmy Altuna.
Zapewniają one lepszą wydajność i produktywność w czasie pracy, a co więcej dzięki swojej lekkości podnoszą komfort ich użytkowania.

Firma ALTUNA od momentu powstania w 1921 r. skoncentrowała większość swoich wysiłków na byciu liderem w produkcji profesjonalnych sekatorów do przycinania oraz wyznaczaniu wzorców dzięki swojej linii przemysłowej do cięcia metalu i blach. Konsekwentnie włączyliśmy teraz gamę ogrodową.

Altuna AB37

Sekator elektryczny AB37 Altuna przeznaczony jest do przycinania drzew i krzewów do 37 mm. Sekator sprzedawany jest w zestawie z 3 wymiennymi bateriami litowymi oraz ładowarką.

Urządzenie posiada możliwość dostosowania rozwarcia nożyc sekatora od 23 mm do 37 mm, w zależności od przycinanej rośliny oraz możliwość wyboru rodzaju cięcia progresywnego lub pulsacyjnego. Czas pracy jednej baterii wynosi 2-3 godziny i tyle samo czasu zajmuje jej naładowanie.

 • Szerokość cięcia: 37 mm
 • Maksymalna moc: 800 W
 • Waga: 1235 gr

Film: 

 

 

 

 

Altuna AB32

Bezprzewodowy elektryczny sekator przeznaczony do przycinania gałęzi: drzew, krzewów owocowych i ozdobnych o średnicy do 32 mm. Sekator sprzedawany jest w zestawie z 2 wymiennymi bateriami litowymi oraz ładowarką.

Urządzenie posiada możliwość dostosowania rozwarcia nożyc sekatora od 20 mm do 32 mm, w zależności od przycinanej rośliny oraz możliwość wyboru rodzaju cięcia progresywnego lub pulsacyjnego. Czas pracy jednej baterii wynosi 2-3 godziny, a czas ładowania wynosi 1,5-2 godzin.

 

 • Maksymalna moc: 500W
 • Waga: 950 gr

Film:

   

Altuna AB25 - Sekator

Bezprzewodowy elektryczny sekator przeznaczony do przycinania gałęzi: drzew, krzewów owocowych i ozdobnych o średnicy do 25 mm. Sekator sprzedawany jest w zestawie z 2 wymiennymi bateriami litowymi oraz ładowarką. Czas pracy jednej baterii wynosi ok 2-3 godzin, a czas ładowania wynosi 1,5-2 godzin.

 

 • Średnica cięcia: 25 mm
 • Maksymalna moc:  500W
 • Waga: 875g

 

 

Altuna AB100

Bezprzewodowa elektryczna pilarka łańcuchowa do przycinania roślin drzewiastych do 100 mm.

Pilarka łańcuchowa sprzedawana jest w zestawie z 3 bateriami litowymi oraz ładowarką pozwalającą ładować wszystkie baterie na raz.

 

 • Szerokość cięcia: 100 mm
 • Napięcie robocze: 24 v
 • Waga: 2000 gr

Film:

Altuna AB25 - Wiązarka

Elektryczna maszyna do wiązania winorośli i owoców. Urządzenie oferuje 4 funkcje wiązania, w zależności od tego, która z nich jest bardziej dopasowana do rozmiaru gałęzi.

Tryb 1 dla najgrubszych gałęzi (3 obroty) i tryb 4 dla najcieńszych gałęzi (6 obrotów).
W ramach ochrony środowiska nić do wiązania jest pokryta papierem biodegradowalnym. Czas pracy jednej baterii wynosi 6-8 godziny, a czas ładowania wynosi 1,5-2 godzin.

 

 • Waga: 1200 gr z akumulatorem.
 • Maksymalna moc: 50W Średnica: 25 mm

Film:

Altuna AB37P

Wysuwany słupek do sekatora elektrycznego AB37 pozwalający przycinać trudno dostępne gałęzie na wysokości.

Początkowa długość słupka wynosi 156 cm i rozsuwa się on do 220 cm. Ciężar nożyc elektrycznych rozkłada się równomiernie na drążku co korzystnie wpływa na komfort użytkowania narzędzia.

 

 • Waga: 1380 gr

 

 

Film:

Zapytaj o produkt:

Polska Centralno - Wschodnia:

Michał Dudziński

tel. +48 600 262 555

e-mail: michal.dudzinski@ceres.pl

Polska Południowa:

Sebastian Żmudzki

tel. +48 668 828 333

e-mail: sebastian.zmudzki@ceres.pl

Polska Zachodnia:

Jagoda Iglewska

tel. +48 603 186 493

e-mail: jagoda.iglewska@ceres.pl


e-mail: info@ceres.pl

Szybki kontakt przez formularz online

Subscribe to our Newsletter

Interesują Cię nowości w branży ogrodniczej i chcesz mieć dostęp do wyjątkowych promocji? Zapisz się do naszego newslettera by być na bieżąco!