• Ceres
  • /
  • Napełniacze multiplatów

Demtec – KV49

Napełniacz multiplatów Demtec KV49 jest kompaktową maszyną dającą wielkie możliwości. Dzięki zastosowaniu najlepszych rozwiązań technicznych ten niepozorny napełniacz sprawdzi się w każdych warunkach. Jego uniwersalność sprawia, że może być maszyną działającą samodzielnie jak również może być jednostką wchodzą s kład linii produkcyjnych. Maszyna jest przystosowana do pracy z praktycznie wszystkimi dostępnymi na rynku multiplatami, których szerokość nie przekracza 45 cm. To, co ją wyróżnia pośród innych urządzeń tego typu do bardzo duża wydajność sięgająca do 1000 multiplatów na godzinę oraz możliwość napełniania multiplatów o wysokości do 21 cm. Jednostka ta została wyposażona w zasobnik o pojemności 500 l połączony z automatycznym elewatorem podłoża, a system napełniający działa w oparciu o 4 ramienny rotor.
Więcej

Demtec – Omnifil

Wydajność: do 1250 multiplatów/godz. Regulowana prędkość taśmociągu. System powrotu niewykorzystanego podłoża. Max. wymiary multiplatów(wys. x szer.): 30 x 45 cm. Pojemność zasypu: ok. 800 l.
Więcej

Demtec – PTF

Napełniacz multiplatów Demtec PTF to jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn przeznaczonych do napełniania multiplatów, ale to, co ją wyróżnia spośród innych urządzeń tego typu to fakt, że jest to napełniacz matrycowy, który jest najlepszym rozwiązaniem do napełniania doniczek uprawowych poukładanych w tzw. nosidłach. Z założenia jest to główne przeznaczenie tej maszyny, a dzięki zastosowaniu matrycy możemy uzyskać napełnione doniczki bez torfu pomiędzy nimi, co jest bardzo ważne na dalszych etapach produkcji. Napełniacz Demtec PTF stanowi doskonałą bazę do tworzenia bardzo wydajnych linii produkcyjnych, gdzie zależy nam na najwyższej jakości napełnianiu doniczek przy jednoczesnej bardzo dużej wydajności. Maksymalna wydajność Napełniacza PTF sięga do 550 nosideł/multiplatów, co przy produkcji doniczki P9, gdzie najczęściej stosuje się nosidło o 24 otworach daje oszałamiający wynik sięgający aż do 13 000 doniczek na godzinę.
Więcej

Demtec – KV-L

Wydajność: do 1250 multiplatów/godz. Regulowana prędkość taśmociągu. System powrotu niewykorzystanego podłoża. Max. wymiary multiplatów(wys. x szer.): 35 x 45 cm. Pojemność zasypu: ok. 1500 l.
Więcej

Urbinati – RC65

Napełniacz multiplatów Urbinati RC65 to urządzenie łączące w sobie najlepsze rozwiązania stosowane w największych i najbardziej zaawansowanych modelach napełniaczy oferowanych przez Urbinati zamontowanymi na kompaktowej bazie. Dzięki takiemu połączeniu mamy do dyspozycji jednostkę zapewniającą najlepszą jakość napełniania multiplatów przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów. Jednostka ta może obsługiwać większość dostępnych na rynku multiplatów, zarówno tych wykonanych z twardego tworzywa, poprzez multiplaty termoformowalne, a na styropianowych kończąc. Wersja standardowa maszyny obsługuje multiplaty o maksymalnych wymiarach 600 x 400 mm, ale może zostać opcjonalnie przygotowana do pracy z multiplatami o rozmiarze do 750 x 500 mm. Jednostka ta została wyposażona w zasobnik podłoża o pojemności 700 l połączony z automatycznym elewatorem podłoża, a napełnianie multiplatów odbywa się przy użyciu poziomego, 4-łopatowego rotora. Wydajność tego napełniacza sięga do 600 multiplatów na godzinę.
Więcej

Urbinati – RN12

Napełniacz multiplatów Urbinati RN12 to największy i najbardziej zaawansowany technicznie napełniacz pośród klasycznych maszyn, przeznaczonych do tego celu produkowanych przez Urbinati. Obsługuje różnego rodzaju multiplaty wykonane z wielu typów materiału. Doskonale radzi sobie z mulitplatami wykonanymi z twardego plastiku oraz termoformowalnymi jak również styropianowymi. Jednostka ta jest każdorazowo przygotowywana i dostosowywana do wymogów klienta i bez problemu obsługuje większość dostępnych na rynku multiplatów w rozmiarze 600x400, a opcjonalnie może obsługiwać multiplaty do rozmiaru 750x500 mm. Nie bez znaczenia jest fakt iż napełniacz ten może obsługiwać multiplaty o wysokości do 220 mm co sprawia, że jest jednostką spełniającą najtrudniejsze zadania. Napełniacz RN12 został wyposażony w zasobnik o pojemności 600 l połączony z automatycznym elewatorem podłoża, a jego maksymalna wydajność sięga aż 800 multiplatów na godzinę, co sprawia, że może być on bazą do tworzenia wysoko wydajnych linii produkcyjnych.
Więcej

Urbinati – RT12

Napełniacz multiplatów Urbinati RT 12 to jeden z największych i najbardziej zaawansowanych technicznie modeli. Obsługuje różnego rodzaju multiplaty wykonane z wielu typów materiałów – świetnie sobie radzi z mulitplatami wykonanymi z twardego plastiku oraz termoformowalnymi jak również styropianowymi. Napełniacz ten jest każdorazowo przygotowywany i dostosowywany do wymogów klienta i bez problemu obsługuje większość dostępnych na rynku multiplatów w rozmiarze 600x400, a opcjonalnie może obsługiwać multiplaty do rozmiaru 750x500 mm, o maksymalnej wysokości do 200 mm. To, co go wyróżnia pośród innych modeli to zastosowane w nim rozwiązania techniczne, które sprawiają, że napełniacz ten jest najlepszym rozwiązaniem do współpracy z transplanterami, zapewniając optymalny stopień wypełnienia multiplatów, dzięki czemu sadzenie roślin za pomocą transplanterów przebiega wzorowo. Napełniacz RT 12 został wyposażony w zasobnik o pojemności 600 l połączony z automatycznym elewatorem podłoża, a jego maksymalna wydajność sięga do 600 multiplatów na godzinę, co sprawia, że może być on bazą do tworzenia wysoko wydajnych linii produkcyjnych.
Więcej

Urbinati – RE14

Napełniacz multiplatów Urbinati RE14 to najmniejsza jednostka oferująca w pełni automatyczne napełnianie różnego typu multiplatów. Obsługuje multiplaty wykonane z różnego rodzaju tworzyw, zarówno z twardego plastiku jak również termoformowalne. Wersja podstawowa maszyny może napełniać multiplaty o maksymalnym rozmiarze 600x400 mm i wysokości max 150 mm. Napełniacz ten został wyposażony w zasobnik na podłoże o pojemności około 700 l połączony z automatycznym elewatorem, a samo napełnianie multiplatów odbywa się przy użyciu 3-ramiennego rotora zapewniając wydajność sięgającą do 600 multiplatów na godzinę.
Więcej
Subscribe to our Newsletter

Interesują Cię nowości w branży ogrodniczej i chcesz mieć dostęp do wyjątkowych promocji? Zapisz się do naszego newslettera by być na bieżąco!