Sekatory Altuna – Jednoręczne

Sekator Altuna J430

 

Bardzo lekki sekator J430 posiada wykonane ze wzmocnionego aluminium kute aluminiowe uchwyty oraz ostrze. Przeznaczony jest do przycinania m.in. gałęzi krzewów, drzew owocowych i winorośli.

Średnica cięcia: 25 mm
Waga: 250 gr
Długość: 210 mm

Sekator J430 należy do linii Advanced. Produkty z tej linii są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, takich jak kute aluminium i stal wysokiej jakości, dla lepszej wydajności i trwałości. Mają swój własny system blokowania.

Sekator Altuna J465

 

Bardzo lekki sekator z aluminiowymi kutymi uchwytami. Przeznaczony jest do przycinania m.in. drzew i krzewów ozdobnych, drzew oliwnych, drzew i krzewów owocowych oraz winorośli. W urządzeniu wykorzystano double position system, który gwarantuje podwójną wydajność cięcia.

Średnica cięcia: 25 mm
Długość: 210 mm
Waga: 250 gr

Sekator J465 należy do linii Advanced. Produkty z tej linii są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, takich jak kute aluminium i stal wysokiej jakości, dla lepszej wydajności i trwałości. Mają swój własny system blokowania.

Sekator Altuna J466

 

Lekki sekator kowadełkowy z kutym aluminiowym uchwytem. Przeznaczony jest do przycinania: gałęzi, winorośli, drzew owocowych.
W szczególności polecany do przycinania suchych, zdrewniałych gałęzi lub pędów.

Średnica cięcia: 25 mm

Długość: 210 mm

Waga: 250 gr

Sekator J466 należy do linii Advanced. Produkty z tej linii są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, takich jak kute aluminium i stal wysokiej jakości, dla lepszej wydajności i trwałości. Mają swój własny system blokowania.

Sekator Altuna 6000

Sekator z włókna szklanego. Przeznaczony jest do przycinania gałęzi drzew, krzewów i drzew owocowych. Na uwagę zasługuje jego ergonomiczny kształt, który ogranicza zmęczenie w trakcie długiej pracy oraz opcja manualnego ustawienia rozwarcia nożyc. Sektor jest wykonany z teflonu i włókna poliamidowego.

Średnica cięcia: 25 mm

Waga: 194 gr

Długość: 210 mm

Sekator Altuna J432-22

Sekator J432 jest bardzo lekki i ma kute aluminiowe uchwyty. Przeznaczony jest do przycinania drzew, w szczególności drzew owocowych i winorośli. Na uwagę zasługuje jego ergonomiczny kształt, który ogranicza zmęczenie w trakcie długiej pracy oraz opcja manualnego ustawienia rozwarcia nożyc. Sektor jest wykonany ze wzmocnionego aluminium.

Sekator J432 należy do linii Advanced. Produkty z tej linii są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, takich jak kute aluminium i stal wysokiej jakości, dla lepszej wydajności i trwałości. Mają swój własny system blokowania.

Średnica cięcia: 25 mm
Waga: 210 gr
Długość: 210 mm

Sekator Altuna J431

Profesjonalny sekator z włókna węglowego z ergonomicznymi uchwytami (w kolorze pomarańczowym). Przeznaczony jest do przycinania m.in. drzew i krzewów ozdobnych, drzew oliwnych, drzew i krzewów owocowych oraz winorośli. W celu ergonomicznego przycinania w urządzeniu wykorzystano technologię ultra light oraz double position system, który gwarantuje podwójną wydajność cięcia.

Średnica cięcia: 35 mm

Długość: 275 mm

Waga: 370 gr

Sekator J431 należy do linii Advanced. Produkty z tej linii są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, takich jak kute aluminium i stal wysokiej jakości, dla lepszej wydajności i trwałości. Mają swój własny system blokowania.

Sekator Altuna 7000

Ergonomiczne nożyce z uchwytami z włókna szklanego. Przeznaczony jest do przycinania gałęzi drzew, krzewów i drzew owocowych. Na uwagę zasługuje jego ergonomiczny kształt, który ogranicza zmęczenie w trakcie długiej pracy oraz opcja manualnego ustawienia rozwarcia nożyc. Sektor jest wykonany z włókna poliamidowego.

Średnica cięcia: 25 mm

Waga: 235 gr

Długość: 210 mm

Sekator Altuna J469-19

Lekki sekator ze stalowymi uchwytami. Przeznaczony jest do przycinania gałęzi krzewów, drzew owocowych i winorośli. Wykonany jest ze stali wysokiej jakości.

Średnica cięcia: 25 mm

Waga: 220 gr

Długość: 190 mm

Sekator Altuna 7100 Titanium

Profesjonalny sekator jednoręczny z uchwytami z włókna węglowego i tytanowym ostrzem. Zapewnia on świetną ergonomię i produktywność.

Sekator Altuna J468

Bardzo lekki sekator z aluminiowymi kutymi uchwytami obrotowymi. Przeznaczony jest do przycinania gałęzi krzewów, drzew owocowych i winorośli. Na uwagę zasługuje jego ergonomiczny kształt, który ogranicza zmęczenie w trakcie długiej pracy oraz opcja manualnego ustawienia rozwarcia nożyc. Sekator jest wykonany ze wzmocnionego aluminium.

Średnica cięcia: 25 mm

Waga: 270 gr

Długość: 210 mm

Sekator Altuna J464

Lekki, zakrzywiony sekator kowadełkowy z kutym aluminiowym uchwytem. Przeznaczony jest do przycinania: gałęzi, winorośli, drzew owocowych. W szczególności polecany do przycinania suchych, zdrewniałych gałęzi lub pędów. Sekator J464 należy do linii Advanced. Produkty z tej linii są wykonane z najlepszych dostępnych materiałów, takich jak kute aluminium i stal wysokiej jakości, dla lepszej wydajności i trwałości. Mają swój własny system blokowania.

Średnica cięcia: 25 mm

Długość: 210 mm

Waga: 210 gr

Zapytaj o produkt:

Polska Centralno - Wschodnia:

Michał Dudziński

tel. +48 600 262 555

e-mail: michal.dudzinski@ceres.pl

Polska Południowa:

tel. +48 668 828 333

e-mail: info@ceres.pl

Polska Zachodnia:

Sebastian Żmudzki

tel. +48 603 186 493

e-mail: sebastian.zmudzki@ceres.pl


e-mail: info@ceres.pl

Szybki kontakt przez formularz online

Subscribe to our Newsletter

Interesują Cię nowości w branży ogrodniczej i chcesz mieć dostęp do wyjątkowych promocji? Zapisz się do naszego newslettera by być na bieżąco!